Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
  1. Úvod
  2. Expresná tlačiareň

Expresná tlačiareň

Možno ste nevedeli, ale my sme aj tlačiareň. Nie virtuálna, internetová, online - ale taká skutočná, voňavá, výrobná prevádzka so strojovým vybavením a knihárskou dielňou.

Vyrábame knihy v mäkkej aj tvrdej väzbe, tlačíme čiernobiele aj farebné letáky, plagáty, svadobné tlačoviny, vizitky a tlačoviny firemnej identity. Brožúrujeme v krúžkovej aj spinkovej väzbe. Tlačiareň - poviete si, ako každá iná.

 

Ale predsa sme iní...

Náš zákazník má meno. Preferujeme osobný kontakt, aby sme čo najlepšie spracovali každú individuálnu požiadavku. Vieme, že Vaše fotky pre Vás veľa znamenajú, nie sú to len súbory jpg. A preto sme hrdí, že sme mohli vyrobiť 4 kusy jedinečného rodinného receptára pre pani Janku, ktorá ich venovala svojim vnučkám na Vianoce. Pre pána Petra sme vyrobili 10 kusov rodinnej kroniky, ktorou obdaroval členov rodiny na oslave svojho jubilea. Pre Vierku sme vyrobili zbierku jej básní, ktoré venovala mame. Pre odchádzajúcich škôlkarov Žabky a Ježkov sme vyrobili spomienkové fotoalbumy a urobili sme ešte veľa ďalšieho - pre zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú.

 

Ako to u nás funguje?

Na našej stránke nájdete niekoľko vzorov, ktoré pre Vás pripravili naši grafici. Vzory možno upravovať, prípadne, ak máte inú predstavu, môžeme Vám vytvoriť návrh na mieru celkom zadarmo. Stačí, ak nám čo najdetailnejšie popíšete Váš nápad a my sa ho pokúsime zhmotniť. Pri produktoch sú uvádzané orientačné ceny a kontakty na osobu, ktorá bude spracovávať Vašu požiadavku. Otázky môžete poslať kedykoľvek.

Následne obdržíte návrh a cenovú ponuku. Po odsúhlasení je rad na nás - produkt vyrobíme čo najrýchlešie a doručíme na Vašu adresu. Termín dodania závisí od náročnosti zákazky a stavu, v akom sú jej podklady. Priemerná doba dodania je 4 dni.

Superrýchly kontakt: WhatsApp 0905 583 708 alebo správa cez FB https://www.facebook.com/knihkupectvoiris/

Platba

Faktúra | Dobierka | Platobnou kartou

Doručenie

Kuriér GLS | Slovenská pošta |

Zásielkovňa SK | Zásilkovna CZ

Zasielame aj do zahraničia, cenu doručenia upresníme mailom.

 

 

Na Vaše otázky odpovedá:
Ing. Zuzana Precechtelová
Ing. Zuzana Precechtelová
© Nevadí nám, ak sa inšpirujete našou stránkou. Aj my sa učíme od lepších.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.